KULLANICI SÖZLEŞMESİ

 • 1. Kariyergastro.net’in üyelik giriş ve özgeçmiş oluşturma kısmında, aday tarafından verilen bilgiler ile varsa aday tarafından sisteme yerleştirilen özgeçmişindeki (“özgeçmiş”) bilgilerin doğruluğunu sorgulama yükümlülüğü bulunmamaktadır. Aday, sisteme giriş yapılan bilgilerin doğruluğundan sorumludur.
 • 2. Özgeçmişte yer alan bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai veya idari sorumluluk adaya aittir.
 • 3. Özgeçmişte belirtilen bilgiler sebebiyle, Kariyergastro.net ve/veya 3. kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan aday sorumludur. Bu nedenle Kariyergastro.net’in herhangi bir ödeme yapması zorunlu tutulduğu takdirde Kariyergastro.net ödediği miktar için adaya rücu edebilecektir. Aday, özgeçmişte belirttiği bilgiler nedeniyle olaşabilecek her türlü zarar ve süreci peşinen kabul eder.
 • 4. Kariyergastro.net tarafından işbu form ve/veya özgeçmişte verilen bilgilerin gerçeğe uygun olmadığının tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi halinde Kariyergastro.net adayın üyeliğini iptal edebilir.
 • 5. Aday, Kariyergastro.net üzerinde işbu form ve özgeçmişte yer alan tüm bilgilerini uygun aday arayışı için firmamızla irtibata geçen firmalara paylaşabileceğini peşinen kabul eder.
 • 6. Adayın Kariyergastro.net sitesi üzerinden oluşturduğu ve/veya paylaştığı özgeçmişi herhangi bir iş ilanı sebebiyle işverene paylaşıldığı ve/veya sunulduğu zaman özgeçmişinde yer alan kişisel verileri ilanı yayınlanan ve/veya uygun aday arayışı için firmamızla irtibata geçen firmaya iletilmektedir. Aday, ilana önerildikten veya başvurduktan sonra aktarılan kişisel verileri ile ilgili her türlü sorumluluğun ilan sahibi firmaya geçeceğini, Kariyergastro.net’in, ilana başvuru ve/veya sunulan özgeçmiş ile işveren tarafına aktarılan bilgilerle ilgili herhangi bir yükümlülüğü olmadığını peşinen kabul eder.
 • 7. Herhangi bir tarihte aday, başvurduğu veya sunulduğu takdirde ilan ile ilan sahibi firmaya aktarılan kişisel veya özel nitelikli kişisel verilerinin silinmesini, yok edilmesini veya anonim hale getirilmesini isterse bu talebini direkt olarak arayışta olan işveren firmaya iletmesi gerekecektir. Aday, Kariyergastro.net’in bu hususlarda sorumluluğu olmadığını peşinen kabul etmektedir.
 • 8. Aday, kaydedilen ve/veya yayınlanan özgeçmişinin ve kişisel verilerinin, özgeçmişini görüntüleyen, firmamızdan talep eden, iş süreçlerimiz çerçevesinde sunulan ve/veya iş süreçleri dahilinde paylaşım sonrası kaydeden firmalara ulaştığını kabul eder. Adayın sisteme giriş yaptığı bilgilerle oluşturduğu form ve/veya kaydettiği özgeçmişin sunulması ve/veya paylaşımı sayesinde elde edilecek bilgilerle ilgili herhangi bir sorumluluğu kabul etmemektedir.
 • 9. Herhangi bir tarihte aday, sunulan ve/veya başvurulan firma tarafından özgeçmişte yer alan tüm bilgilerin, firma tarafından kaydedilmiş kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel verilerinin ortadan kaldırılmasını ve/veya anonim konumuna getirilmesini isterse bu talebini doğrudan söz konusu firmaya iletecektir, Kariyergastro.net’in bu hususlarda sorumluluğu, yükümlülüğü olmadığını peşinen kabul etmektedir.
 • 10. Aday, istediği zaman Kariyergastro.net üzerinden ve/veya dosya paylaşımı ile özgeçmişinde güncelleme yapabilmektedir. Aday, özgeçmişinde güncelleme işlemi gerçekleştirdiği anda, o tarihten sonra yapılacak ve o tarihten önce yapılmış tüm iş ilanı başvurularında, iş ilanını yayınlayan ve/veya bize ulaşan uygun aday arayan firma tarafından en son güncellemelerin görüleceğini peşinen kabul eder.
 • 11. Aday, üyeliği kapsamında formda verdiği ve sitede paylaştığı tüm bilgilerden yararlanarak Kariyergastro.net’in kendisi için bir hesap ve profil oluşturmasına peşinen izin vermektedir.
 • 12. Aday, sitede yer alan özgeçmiş oluştur form ve alanlarına bilgi girişi yaptığında, bilgilerin içeriği, doğruluğu ve gizliliği ile ilgili olarak Kariyergastro.net’in hiçbir yükümlülüğü ve/veya sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • 13. Kariyergastro.net’in aday tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen e-posta adresi üzerinden kullanıcıya iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim ve diğer amaçlarla ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı sürece, Kariyergastro.net‘in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
  • o Kişisel veri sorumlusu Gastro Events Group Org. İnsan Kaynakları Danışmanlık LTD. ŞTİ.
  • o Kişisel verilerin işlenme amacı; istihdam, pazarlama, reklam, tanıtım faaliyetleridir.
  • o Kişisel ve/veya özel nitelikli kişisel veriler Kariyergastro.net sitesini kullanan firmalara, işverenlere istihdam amacıyla, resmi kurumlara kanunen üstenilen yükümlülükler nedeni ile aktarılmaktadır.
  • o Aday, dilediği zaman kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini firmamızdan talep edebilir.
 • GASTRO EVENTS GROUP ORGANİZASYON VE İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI LİMİTED ŞİRKETİ

  Adres: Sultan Selim Mah. Hümeyra Sok. No:7 Nef 09 B Blok K:8 D:178 Kağıthane/ İstanbul

  info@gastroeventsgroup.com